Export objednávok pre Oberon | OC 1.5.x

35.00€
Brand: SuperBrand
Product Code: oberon-export-15x
Availability: In Stock
Have a question?

Modul pre export do účtovníckeho software Oberon.


- Pred samotným exportom umožňuje je možnosť vyfiltrovať objednávky ktoré potrebujete exportovať ako je obdobie, eshop (v prípade multistore), objednávky klienta a objednávky podľa stavu. 


Exportuje všetky potrebné údaje pre import objednávok do Vášho účtovníckeho software Oberon.


✔ Jednoduchá inštalácia, používa VQMOD

✔ Iba nové súbory, žiadne z pôvodných nie sú prepísané

✔ Obsahuje dokumentáciuInštalácia

1. Stiahnite modul, Súbor exportoberon15x.vqmod.zip a nahrajte obsah zložky cez FTP.

2. Po úspešnom nahratí nastavte práva System -> Users (Užívatelia) -> Users Group (Užívateľské skupiny). Dajte editovať / upraviť užívateľskú skupinu Administrator. Tam zakliknite vybrať všetko / Select all pri oboch skupinách a Uložiť.

4. Prejdite System -> Settings (Nastavenia) a dajte upraviť eshop. Hore na lište Vám pribudla položka Oberon. Nastavte export Oberon na áno a posledná najpodstatnejšia (v prípade keď ste platitel DPH) je nastavenie daní kde vyberiete daňovú triedu ktorú používate. V prípade nenastavenia sa export bude chovať ako keby ste boli neplátcami DPH.

5. Ak ste všetko spravili podľa postupu  v menu by Vám mala pribudnúť položka Predaj >Export Pohoda na ktorú keď kliknete môžete pohodlne exportovať svoje objednávky do účtovníctva Oberon.


UPOZORNENIE: Exportovanie bolo testované a konzultované s účtovníčkami ale však nezodpovedáme za zlý import prípadne iné nezrovnalosti z dôvodov nesprávnych nastavení eshopov prípadne prípadne modulov.


Kompatibilita: 

Opencart 1.5.x


V prípade že požadujete pre inú verziu Opencart-u kontaktujte ma emailom support@opencart-solutions.com


Write a review

Please login or register to review